Prečo Victoria Beckham stratila úsmev?

Prečo Victoria Beckham stratila úsmev?

Nie každá z nás si pri mene Victoria Beckham predstaví úspešnú ženu – kreatívnu návrhárku – ktorá je už dlhé roky súčasťou módneho sveta. Podľa viacerých ľudí ide skôr o nie-až-tak-veľmi-talentovanú speváčku a manželku úžasného Davida. Podľa Planet Paris je však pravda taká, že Victoria je v pozícii módnej návrhárky úspešnejšia, než v čomkoľvek, čo robila predtým!

Speváčka a manželka futbalistu

Týchto titulov sa dlho nemohla striasť. Do svetiel reflektorov vstúpila po prvý krát v roku 1996 ako jedna zo Spice Girls. Pieseň Wannabe si zrejme nemusíme (a mnohé nechceme) opakovať. Ďalší veľký krok v živote učinila v roku 1999, kedy sa vydala za svetoznámeho futbalistu Davida Beckhama. Odetá do šiat od Very Wang. Aký to šťastný deň!

Boomex Marketing Agency

Zdroj: Pinterest

Celebritné kúsky

Svoju prvú kolekciu odštartovala len šatami pre sezónu Jar/Leto 2009. A hneď v roku 2011 predstavila kabelky – taktiež na sezónu Jar/Leto. Blake Lively, Michelle Williams či Gwyneth Paltrow sa odeli do jej návrhov a neraz v nich vystúpili na červenom koberci.

Boomex Marketing Agency

Zdroj: Pinterest

Nepredvídateľný talent

Victoria ako návrhárka oslovila najmä konvenčnými šatami a schopnosťou nechať ich vyniknúť. Vďaka jej úspechom bola vo svete módy nominovaná za podnikateľku roka, kde za sebou nechala značky ako Burberry či Tom Ford. Viete si predstaviť, že jej tvár sa potom vynímala na titulných stranách magazínu Vogue po celom svete – vo Francúzsku, Británii, Indii a Rusku. Niet sa čomu čudovať, odborníkmi je označovaná za najinovatívnejšiu návrhárku v módnom priemysle! 

Boomex Marketing Agency

Zdroj: Pinterest

Pyšná princezná?

Nie. Aj napriek tomu, že Victoriu už dlhé roky nikto nevidel usmiať sa (pokojne si to vygooglite), pravdou zostáva, že je spontánnou ženou so skvelým zmyslom pre humor, štipkou sarkazmu, skromnosťou a zdravými ambíciami. Ale prečo sa nikdy neusmieva? Podľa jej slov sa smeje stále, no len v duchu. Hovorí, že preto, lebo pociťuje zodpovednosť voči „fashion“ komunite. Zostáva len hádať, či sa bojí, že keď ju niekto uvidí zasmiať sa, už nikdy ju nikto nebude brať vážne. Ako by mohli, je to predsa jedna z najúspešnejších žien v módnom priemysle!

Boomex Marketing Agency

Zdroj: Pinterest

Priekopníčka v móde

Po celom svete už dlhší čas sledujeme modelky, blogerky a herečky, ako si nedbalo – no zároveň štýlovo – prehadzujú kabáty či bundy cez ramená! Toto móderné umenie vynašla a na svetlo sveta vyniesla samotná Victoria. Na svedomí má aj nesmierne obľúbené „skinny jeans“, „oversized“ slnečné okuliare a kabáty bez rukávov. Medzi prvými mala v obľube sukne s vysokým rozparkom a aj „slip dress“ si začala obliekať v časoch, kedy sa nám o nich ani nesnívalo. Ako inak nazvete ženu, ktorá ma na svedomí toľko módnych zmien? Jednoducho. Inovatívna.

Boomex Marketing Agency

Zdroj: Pinterest

A čoho sa Victoria nikdy nevzdá? Podpätkov. Podľa jej vlastných slov sa bez nich cíti nesvoja a neistá. Okrem iného miluje jednoduché strihy. A je ich stelesnením. Dokáže ich nosiť na akúkoľvek udalosť bez toho, aby vyzerala fádne. Za ich úspech môžu zrejme netypické, špecifické a nápadné detaily.