Botník plný dúhy: Ako nosiť farebné topánky lepšie ako čierne?

Botník plný dúhy: Ako nosiť farebné topánky lepšie ako čierne?

Zahľaďte sa do svojho botníka. Ak by ste ho mali opísať jediným slovom, aké by to bolo? 

Ak sa zakaždým nájdete obúvať si dookola čierne topánky, lodičky či sandále, niekde nastala chyba. Vo svete módy však určite nie.

Áno, čierne topánky sú v botníku nenahraditeľné! Obuť si ich môžete prakticky k čomukoľvek. Ale sú skutočne tou najštýlovejšou voľbou? 

Vo výkladoch vídavate metalické, pastelové aj žiarivo-farebné topánky. Tam vonku na vás čaká celá dúha krásnych topánok! Nie ste smutná z toho, že sa bojíte obuť si ich?

Pozrime sa teda na pár trikov, s ktorými bude kombinovanie farebnej obuvi rovnako jednoduché ako tej čiernej! 

Žltá plná zábavy

Žlté topánky sú skvelým doplnkom k oblečeniu. Sú plné farieb a života a vyčaria úsmev na tvári každého koho stretnete. Ich odvážny odtieň vyzerá fantasticky, najmä ak ho doplníte jednoduchými, monochronickými farbami vášho oblečenia. Skúste taktiež všetky odtiene modrej. Najmä „námornícka“ modrá pôsobí so žltými topánkami veľmi slávnostne. 

Boomex Marketing Agency

Nádej v skvelý štýl

Zelená je farbou nádeje a my veríme v lepší outfit ak k zelenej „prihodíte“ tie správne farby. Nádej však môže byť potopená, ak spojíte zelenú s červenou. Nie ste „streetstyle“ hviezdou vo vianočnom prevedení. Tento problém vyriešite „teplými“ odtieňmi akými sú oranžová, hnedá alebo aj „námornícka“ modrá. A celý tím Planet Paris by dal v tomto prípade ruku do ohňa za čiernu! Rovnako skvelou alternatívou je však aj žltá. :)

Boomex Marketing Agency

Červená nude!

Červené topánky sú nepochybne odvážne a pútavé. Tento pulzujúci odtieň rýchlo pritiahne pozornosť a stane sa dominantou vášho outfitu. Zvoľte si práve červené topánky a spojte ich s jednoduchou čierno-bielou kombináciou. Ak však siahnete po oranžovej či ružovej, uvidíte, že farby blízke červenej k nej perfektne padnú. V tomto prípade sa topánky stanú sekundárnou časťou vášho outfitu. „Námornícka“ modrá a sivá sú však takisto perfektným doplnkom k červeným topánkam. Dokážu sa dokonale podeliť o pozornosť okoloidúcich. 

Boomex Marketing Agency

„Orange is new black“

Pri výbere vhodnej farby topánok je najlepšie zaoberať sa chvíľou aj teóriou farieb. Keďže oranžová a modrá sú na „kolese“ farieb rovno oproti sebe. Vzájomne sa dopĺňajú, čo znamená, že ak sa skombinujú, vyzerajú spolu skvelo! :) Zvoľte si svetlomodrú košeľu a rifle v podobnom odtieni a nebudete veriť tomu, aký dokonalý výsledok získate. Inou alternatívou sú „teplé“ farby podobné oranžovej. Skúste žltú či hnedú, nebudete ľutovať! 

Boomex Marketing Agency

Béžové potešenie

Možno vás to prekvapí, no najlepšou alternatívou k béžovej nie je práve čierna. Hoci vyzerá skvelo, dokážete to vylepšíť! Práve svetlé farby sú ideálnym doplnkom, pretože tmavé farby pôsobia príliš „ťažko“. Biele nohavice, krémové sako alebo sivá blúzka pôsobia s béžovými topánkami prirodzene a perfektne k sebe ladia. 

Boomex Marketing Agency

Oddaná móde

Svoju oddanosť dobrému štýlu dokážete práve modrou. A podarí sa vám to ešte lepšie, ak ju vhodne skombinujete so zvyškom vášho outfitu. Paradoxom je, že najlepšie vyzerá s inými odtieňmi modrej. Pridajte bielu a kúsok žltej. Ide o recept na neprekonateľný outfit!

Boomex Marketing Agency