Luxus, pohodlie a kvalita: Zima 2016 už dorazila

Luxus, pohodlie a kvalita: Zima 2016 už dorazila

Možno sa už „fashion week“ v Miláne, Paríži, Londýne a New Yorku skončil, no outfity mnohých osobností, blogeriek, herečiek a modeliek u nás zanechali dojem, ktorý pretrváva. Jedným z najpopulárnejších kúskov, ktorý sme si počas „fashion weeku“ všimli, bol kožušinový kabát. 

Boomex Marketing Agency

Zima je náročným obdobím, najmä pre všetky tie z nás, ktoré veľmi ťažko znášame už 10 stupňov a studený vietor. Existujú len dve riešenia:

  1. Chladné počasie môžete prežiť v teple domova, pod perinou. V tomto prípade sa s vami lúčime, ozveme sa na jar! :)
  2. My ostatné nemôžeme kvôli povinnostiam (alebo zábave) zostať doma ani jeden deň. Domov častokrát opúšťame aj keď vonku vládnu mínusové teploty, a preto si zaslúžime starostlivosť a hýčkanie v podobe kožušinového kabáta.

Boomex Marketing Agency

Kožušinka, kožuštek, kožuch! S nimi prežijete túto zimu odetá v teple, pohodlí a luxuse. V módnom svete totiž neexistuje nič lepšie, pohodlnejšie, štýlovejšie a hrejivejšie ako kožušina. 

Na uliciach najštýlovejších miest sveta sme počas „fashion weeku“ videli kožuchy od výmislu sveta. Žiarivé, farebné, čierno-biele, ombré či čierne. Kožušinky boli perfektne zladené k štýlovým outfitom, moderným farbám a dokonalým strihom. Už teraz vieme, že módne expertky ako Olivia Palermo alebo Anna Wintour majú vo svojom šatníku vyhradené čestné miesto pre viac ako len jeden chlpatý zázrak. My v Planet Paris nie sme prekvapení. Čokoľvek si kožúšteku oblečiete, trafíte do čierneho. :)

 Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Boomex Marketing Agency

Najkrajšie kožušteky hľadajte v módnom nebi Planet Paris alebo v naších kamenných predajniach v Nitre a Trenčíne. Tešíme sa na vašu návštevu a radosť z nového kúsku. :)